A A A

Zawody sportowe w Pszczynie

W dniu 14.09.2010r. nasi uczestnicy wzięli  udział w VIII Międzyośrodkowych Zawodach Sportowych Dla Osób Niepełnosprawnych Pszczyna-Suszec 14-30.IX 2010. Organizatorem imprezy był Ośrodek Matka Boża Różańcowa z Pszczyny.

Nasza drużyna w składzie Magdalena Wróbel, Sylwia Łysoniek, Agnieszka Gross, Mariusz Garus, Piotr Gołąb, Tomasz Gondek, Z.N, R.S, i M.S, startowała w konkurencjach zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Zawodnicy brali udział m.in. w wyciskaniu ciężarów, strzelaniu z procy, rzucie do celu czy do tarczy oraz w różnorodnych wyścigach.

Poziom zawodów był bardzo wysoki, a rywalizacja zacięta, połączona jednak z mnóstwem dobrego humoru i świetną zabawą. Zawodnicy wykazali się wpaniałą sportową postawą i dużym zaangażowaniem, co zaowocowało I miejscem w konkurencji drużynowej "Ruchomy cel", gdzie złoty medal otrzymali: Agnieszka Gross, Sylwia Łysoniek, Mariusz Garus, Piotr Gołąb, i R.S. Z kolei w konkurencji "Jaka to melodia" znakomitą znajomością utworów muzycznych wykazali się, zdobywając III miejsce i brązowy medal: Magdalena Wróbel, Agnieszka Gross, Piotr Gołąb, oraz Marusz Garus. Wyróżnieni i nagrodzeni medalami za dzielną postawę sportową zostali: Tomasz Gondek, Z.N, i M.S.

 

Wszystkim medalistom serdecznie gratuluję!

 

Cała drużyna w wyśmienitych nastrojach wróciła do Warsztatu, za co składam serdeczne podziękowania organizatorom zawodów.

Joanna Wija